Kto może dawać bieliznę w prezencie

Chyba każdy przynajmniej raz w życiu oglądał w filmie romantyczną i zmysłową scenę, w której kobieta jest obdarowywana odważną bielizną. Jak to wygląda w prawdziwym życiu? Właściwie trudno stwierdzić, bo bielizna erotyczna, jej noszenie i wzajemne wręczanie nie jest najczęściej poruszanym publicznie tematem. Więc jak to jest?

Czy powinno się dawać bieliznę erotyczną?

W tym temacie nie ma jednej odpowiedzi. Jest wiele kwestii, które mogą argumentować stanowisko przeciw takim prezentom. Przede wszystkim nie każdy ją nosi. Po drugie bielizna erotyczna to na tyle intymny element garderoby, że użytkowniczki wolą dobierać ją same do rozmiaru. Kolejną kwestią są upodobania. Ten drogi prezent, choć piękny, może się po prostu nie spodobać.

W takim razie, kiedy można kupić bieliznę erotyczną w ramach prezentu? Tylko w sytuacji, gdy wiesz, że będzie ona przyjęta pozytywnie pod każdym względem. Musisz więc bardzo dobrze znać obdarowywaną osobę: jej przekonania, jej gust, a nawet rozmiar. Kto może mieć taką wiedzę?

Bielizna erotyczna dla ukochanej

Oczywiście taką wiedzą powinien dysponować życiowy partner lub partnerka. Jest to prezent, który przestaje być ryzykowny dopiero po co najmniej kilku miesiącach w związku. Powinien być poprzedzony rozmową na ten temat albo przynajmniej obserwacją zawartości jej szuflady ze zmysłową bielizną.

Wybierając bieliznę na prezent, przypomnij sobie, w czym widujesz swoją kobietę i postaraj się kupić coś podobnego. Stawiaj na najwyższą jakość. Przy wyborze pamiętaj, że masz zadowolić obdarowywaną i tylko ją. Jeśli nie masz całkowitej pewności, może odłóż plan zakupu na czas, gdy poznacie się jeszcze lepiej.

Czy to wypada?

Czy tylko druga połówka może wręczać takie prezenty? Niekoniecznie. Wiele kobiet na pewno nie obraziłoby się, gdyby taki prezent otrzymało od ukochanej siostry lub najlepszej przyjaciółki. W końcu jest to osoba, z którą najłatwiej rozmawia się na frywolne tematy, wśród których znajduje się właśnie bielizna erotyczna.

To z siostrą wybiera się na zakupowe szaleństwo, w trakcie którego czasami pokazuje się, co nam wpadło w oko. Poza tym nikt nie zrozumie kobiety tak, jak inna kobieta. Można mieć niemal pewność, że erotyczna bielizna  wybrana przez przyjaciółkę będzie idealna.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna erotyczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here