rajstopy w sprayu

Rajstopy w sprayu są dla nas niczym kryjący podkład do ciała. Już w kilka sekund możemy zatuszować nasze pajączki, drobne siniaki, a dodatkowo otulić nogi bardzo subtelnym kolorem.

Rajstopy w sprayu są tak naprawdę swego rodzaju fluidem do ciała w aerozolu, który niemal natychmiastowo może poprawić wygląd naszych nóg. Kamufluje nie tylko drobne siniaki, czy rozszerzone naczynka, ale i również zaczerwienienia, które mogą być wynikiem niedawno przeprowadzonej depilacji. Ponadto nadaje im przepiękny kolor opalenizny.

Rajstopy w sprayu są doskonałym rozwiązaniem nie tylko w czasie letnich miesięcy, ale i również w czasie innych pór roku, jeżeli tylko mamy w planach niemal natychmiast uatrakcyjnić nasz wygląd skóry na nogach. Prezentują się one tak, jakbyśmy założyły na siebie najcieńsze, cieliste rajstopy.

rajstop w sprayu

https://pixabay.com/pl/

Jeżeli właściwie dobierzemy ich kolor, do odcienia naszej karnacji, to na nogach będą wyglądały bardzo naturalnie – najczęściej w sklepie możemy skorzystać z dwóch odcieni, ale również zdarzają się i takie marki, które posiadają w swojej ofercie aż 4 odcienie.

Rajstopy w sprayu działają niemal natychmiast po nałożeniu ich na skórę. Jednak trzeba mieć na uwadze, że niektóre z produktów mogą zostawiać plamy na ubraniach – na szczęście ślady te bez większego problemu można sprać, bez konieczności wizyty w profesjonalnej pralni.

Jak nakładać rajstopy w sprayu?

Jeszcze przed rozpoczęciem aplikacji rajstop w sprayu, powinno się odpowiednio przygotować naszą skórę. Począwszy od wydepilowania nóg i na dzień przed nakładaniem preparatu, warto wykonać porządny peeling.

– Umyj nogi chłodną wodą.

– Nanieś cienką warstwę lekkiego balsamu do ciała.

– Wstrząśnij produktem i spryskaj nogi z odległości 15-20 cm.

– Rozprowadź równomiernie kosmetyk na skórze.

– Odczekaj kilka minut, aż się wchłonie.

– Rajstopy w sprayu zmywają się podczas pierwszego mycia.

– Podczas wsmarowywania kosmetyku zwróć szczególną uwagę na kolana. Nie zapomnij o nałożeniu rajstop w sprayu również na stopy. Niektóre kosmetyki mogą zostawiać ślady na ubraniach.

Rajstopy w sprayu – jakie są najlepsze

sally hansen rajstopy w sprayu

https://pixabay.com/pl/

Rajstopy w sprayu marki Lirene

Rajstopy w sprayu Lirene, charakteryzują się nie tylko działaniem rozświetlającym, ale i również działaniem kryjącym. Można je zakupić w dwóch odcieniach, z podziałem na jasną i ciemną karnację. Kosmetyki Lirene pozwalają na osiągnięcie łudząco podobnego efektu, do opalonej i złocistej skóry. Łatwo się je rozprowadza, a po aplikacji nasza skóra staje się jedwabiście gładka.

Rajstopy w sprayu marki Sally Hansen

Rajstopy w sprayu marki Sally Hansen można zakupić w 3 kolorach: Light Glow, Medium Glow, oraz Tan Glow. A sam produkt jest wodoodporny, w celu jego zmycia musimy użyć mydła. Po jego aplikacji trzeba odczekać ok.1-2 minut i dopiero po tym czasie założyć ubranie.

Rajstopy w sprayu marki Venus

Rajstopy w sprayu, dostępne są w 2 opcjach kolorystycznych, z przeznaczeniem dla jasnej, oraz ciemnej karnacji. Dają efekt bardzo delikatnego krycia. Jest to jeden z najtańszych prezentowanych w naszym zestawieniu produktów.

Rajstopy w sprayu marki Air Stocking

sally hansen rajstopy

https://pixabay.com/pl/

Rajstopy w sprayu z Air Stocking, już na samym wstępie posiadają ogromną przewagę nad innymi markami, ponieważ w swojej ofercie posiadają aż 4 kolory Light Natural, Terracotta, Bronze i Coco. Niestety w przeciwieństwie do poprzedniej propozycji, ta z kolei jest najdroższą.

Rajstopy w sprayu, dają efekt rozświetlenia, zachowując się przy tym jak fluid zapewniający niemal natychmiastowy efekt lekko błyszczących i naturalnie opalonych nóg. Za sprawą zastosowania specjalnej emolientowej formuły pielęgnującej, bardzo łatwo się rozprowadzają i jednocześnie sprawiają, że skóra staje się jedwabiście miękka.

Zalety stosowania rajstop w sprayu

– nie wałkują się i nie ścierają podczas użytkowania

– rozświetlają skórę dzięki opalizującym drobinkom

– szybko się wchłaniają, długo utrzymują na skórze

– wyrównują koloryt skóry

– zakrywają pajączki, zaczerwienienia i inne niedoskonałości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here