Bongo – jaki model wybrać na prezent dla fana fajek wodnych?

0
751

Twój znajomy lub krewny lubi w wolnej chwili zapalić fajkę wodną? A może bongo przypadło mu bardzo do gustu podczas ostatnich wakacji w Turcji lub Egipcie? W takim razie prezent w postaci oryginalnego modelu o ciekawym kształcie lub nietypowych właściwościach może okazać się strzałem w dziesiątkę. Sprawdź, jakie rodzaje fajek wodnych można spotkać w sklepach dla miłośników palenia aromatycznego suszu.

Bongo z filtracją

Palenie tytoniu lub suszu w fajce wodnej jest z całą pewnością bezpieczniejsze niż tradycyjne papierosy. Nie jest jednak zupełnie obojętne dla organizmu, zwłaszcza jeśli dość często korzysta się z bonga. W ograniczeniu szkodliwego wpływu mogą pomóc modele z filtracją marki Thug Life, które dzięki zastosowaniu perkolatorów i dyfuzorów zapewniają dodatkowe i jeszcze dokładniejsze oczyszczenie dymu trafiającego do płuc.

Dzięki filtracji przez wodę nie tylko usuwana jest sporą część substancji smolistych, ale także dym ma nieco niższą temperaturę. W ten sposób osoba paląca wdycha jeszcze mniej szkodliwych substancji. Ponadto układ oddechowy jest mniej podrażniony, co jest związane zarówno ze zdrowszym dymem, jak i jego niższą temperaturą. Najwięksi miłośnicy fajek wodnych zdecydowanie powinni mieć w swojej kolekcji bongo z filtracją.

Bongo lodowe

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się bonga lodowe, które mogą być wyposażone w części pozwalające na dodatkową filtrację. Takie fajki wodne mają specjalny uchwyt na kostki lodu, co pozwala na ochłodzenie wody i w konsekwencji obniżenie temperatury wdychanego dymu. W ten prosty sposób istnieje znacznie mniejsze ryzyko podrażnienia płuc czy też gardła, dzięki czemu sesja z bongo będzie jeszcze przyjemniejsza.

W ofercie internetowego sklepu Vaporshop można znaleźć modele w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Znalezienie idealnej fajki wodnej na prezent nie powinno zatem być najmniejszym problemem. Lodowe bongo zapewnia zupełnie inne doświadczenia niż standardowy sprzęt. Sesja z ochłodzonym dymem na pewno przypadnie do gustu każdemu fanowi palenia suszu, zwłaszcza jeśli jest otwarty na nowe doznania.

Bongo klasyczne

Na największy wybór można oczywiście liczyć w dziale z klasycznymi fajkami wodnymi ze szkła. I choć mowa o klasyce, to bez dwóch zdań producenci zadbali o brak nudy. W sklepie online Vaporshop nie brakuje modeli w naprawdę fantazyjnych kształtach i zaskakujących kolorach. Dodatkowo dostępne są bonga z popularnymi motywami w klimatach rasta, czyli np. lwem lub pacyfką. Niektóre nadruki to prawdziwe dzieła sztuki!

Niemałą popularnością od lat cieszą się bonga z grafikami przedstawiającymi liść marihuany. Z kolei artystyczne dusze na pewno będą zachwycone nadrukiem z misterną mandalą. Ponadto spore wrażenie robią fajki wodne świecące w ciemności, wśród których prawdziwym hitem jest kieszonkowe bongo ze zdobieniami w postaci pająka i pajęczyny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here