tommy hilfiger zegarki

Przez tysiące lat złoto było jednym z kruszców, które wzbudzało w ludziach chęć pożądania i stawało się synonimem luksusu, na którego zakup mogli sobie pozwolić tylko nieliczni. Wyroby rzemieślnicze, złote naczynia, biżuteria i dodatki podkreślały status majątkowy ich właściciela, to czy był zamożny i jaką zajmował pozycję w społeczeństwie. Złocenia bardzo chętnie stosowano również w sztuce, także tej związanej z zegarkami, w taki sposób, aby podkreślić piękno czasomierza i tym sposobem dodać nieco prestiżu posiadaczowi takiego drobiazgu. Nie trzeba dużo nawet o tym wspominać, ponieważ do dziś najlepsi zegarmistrzowie sięgają nieustannie po złoto, tworząc z niego swoje najpiękniejsze i najdroższe dzieła.

Warto również pamiętać, że złoto jest jedną z niewielu rzeczy, które wraz z upływającym czasem nie traci na wartości, a więc elegancki męski zegarek, ze złoconą tarczą lub po prostu złoty, może okazać się doskonałą inwestycją, jak i również wspaniałą i sentymentalną pamiątką rodzinną, oraz bardzo wysmakowanym prezentem dla bliskiej naszemu sercu – osoby. Zwłaszcza jeśli dodatkowo wygrawerujemy na nim napis, który będzie dla nas bardzo wartościowy.

Złoto w kilku odcieniach – zegarek Tommy Hilfiger

Jeżeli chodzi o kategorię męskich zegarków luksusowych, to szczególne miejsce zajmują tam zegarki Tommy Hilfiger ze złoceniami. Jest to szlachetne złoto, które zostało oznaczone jubilerską próbą i jest oznaką najwyższej jakości produktów, z których wykonany jest m.in. chronometr. Pośród odcieni złota prym wiedzie przede wszystkim klasyczne i żółte złoto, które zawsze prezentuje się bardzo efektownie i pokrywa tym samym całą tarczę, stosowane jest również jako element służący podkreśleniu wszelkich detali np. indeksów lub np. jako jedna z ozdób bransolety zegarka. Warto również zwrócić uwagę na zdobienia, wykonywane są z białego złota, które doskonale łączą się m.in. z elementami występującymi w srebrze, lub najwyższej jakości skóry.

zegarki armani

https://pixabay.com/pl/

Od wielu lat nie wychodzi również z mody różowe złoto, które jest popularne zwłaszcza wśród dodatków skierowanych dla kobiet, jednak niezwykle szybko zaczyna zdobywać uznanie również w męskim gronie. Różowe złoto, które posiada delikatnie zmatowioną fakturę, wspaniale może komponować się przykładowo ze skórzanym paskiem w kolorze brązu. Jeżeli jesteście fanami połączenia nowoczesności z klasyką, to taka niebanalna kompozycja mocno granatowej tarczy, w połączenia z wykończeniami z różowego złota będzie idealnym podkreśleniem Twojego charakteru!

Pośród marek, które zajmują się projektowaniem zegarków męskich z użyciem różowego złota, warto zwrócić uwagę także na modele od znanych i cenionych na rynku szwajcarskich mistrzów lub na inne wyjątkowe projekty, które podbija serca nie jednej osoby, możemy zapewnić, że zegarki np. włoskich marek wcale nie odbiegają od tych szwajcarskich i mogą zrobić naprawdę duże wrażenie.

Zegarki Tommy Hilfiger na pasku lub bransolecie

Złoto posiada takie zalety, że doskonale prezentuje się z każdym innym materiałem, z którym zostanie zestawione. Męskie złote zegarki, które umieszczone są na miękkich paskach, wykonanych z wysokogatunkowej skóry możemy znaleźć również w marce Tommy Hilfiger, której produkty mogą być nawiązaniem do minimalistycznej elegancji. Także w ofercie jednej ze szwajcarskich marek Atlantic można znaleźć modele na pasku, które posiadają przepiękne wykończenia, wraz ze złoconymi kopertami.

zegarek armanii

https://pixabay.com/pl/

Natomiast jeśli chodzi o modele umieszczone na bransolecie, warto rozważyć propozycje znajdujące się w ofercie szwajcarskiej marki Roamer. W kolekcjach zegarów Roamer można również znaleźć np. prawie monochromatyczne zegarki z kopertą, oraz bransoletą, która występuje w takim samym odcieniu; zegarki z ozdobnymi złoceniami koperty i tarczy; modele, w których złoty wzór idealnie podkreśla niespotykany splot ciężkiej, a jednocześnie bardzo klasycznej bransolety zegarka. W ofercie marki można również znaleźć zegarki na niezwykle delikatnej i niemal biżuteryjnej bransolecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here