Świeczki na tort

Świeczki na torcie to element obowiązkowy każdych urodzin, w przeciwnym wypadku życzenia solenizanta nie będą mogły się spełnić. Przygotowując taką świetlną oprawę, warto wybrać najwyższej jakości świeczki na tort. Wśród nich można znaleźć nawet unikatowe propozycje, które nie będą jedynie kolorowe, ale ich wygląd będzie nawiązywał do liczby ukończonych urodzin, ulubionej kolorystyki lub postaci z bajki, a nawet filmu. Nie wspominając już o napisach, którymi możemy wyrazić dosłownie wszystko, ograniczać nas będzie jedynie wielkość tortu. Wybierz świeczki na tort, które będą idealnie dopasowane do okazji.

Świeczki na urodziny

Oczywiście zdarzają się urodziny bez prezentów. Są również takie, które nie obchodzi się hucznie, nie ma na nich fajerwerków, czy dużej imprezy. Bywa się na urodzinach spóźnionych, które są organizowane jakiś czas po dacie kalendarzowych urodzin, czasami są to powody rodzinne, zawodowe i inne, które zmusiły do takiej sytuacji. Niezależnie od tego urodziny nie mogą odbyć się bez jednego elementu. Tort, a na nim świeczki, które muszą zostać zdmuchnięte.

Urodzinowa tradycja niejako zobowiązuje organizatorów, do tego, aby na urodzinowym cieście znalazły się świeczki, mogą to być, np. świeczki na tort cyfry – które idealnie podkreślą rocznicę urodzin solenizanta. Kiedy obchodzimy urodziny nieco młodszej osoby, można postawić na świeczki kolorowe, których liczba sztuk będzie odpowiadała liczbie lat.

tort

https://pixabay.com/pl

Świeczki powinny być zdmuchnięte przez solenizanta, najlepiej wszystkie na raz, nie zapominając o wcześniejszym pomyśleniu życzenia. A potem pozostaje to co wszyscy lubią najbardziej, czyli kawałek pysznego tortu.

Świeczki urodzinowe dla dzieci i dorosłych

Urodziny bez zdmuchiwania świeczek nie mogłyby być kompletne, dlatego warto wcześniej się przygotować i zakupić odpowiednie świeczki w postaci cyferek lub innych kształtów, a dla nieco bardziej szalonych osób, poleca się skorzystać z efektownych zimnych ogni. Na rynku dostępne są świeczki o nawet bardzo nietypowych kształtach takich, jak:

– Świeczki dla fanów piłki nożnej – które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom i kibicom piłki nożnej. Szczególnie sprawdzą się w okolicy maja i czerwca, kiedy to odbywa i rozgrywa się najwięcej meczów finałowych, jednych z najbardziej emocjonujących spotkań. W tym okresie, świeczki z motywem piłki nożnej będą szczególnie na czasie.

urodziny

https://pixabay.com/pl

– Świeczki Good Vibes – Flaming – są najlepszym dowodem na to, że wcale nie potrzebujemy świętować urodzin, aby wykorzystać takie świeczki do tortu, mogą się one równie dobrze sprawdzić np. na chrzcinach. Flamingi, frytki, pączki, owoce itp. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tego typu świeczki kolorowe przeznaczone na tort, sprawdzą się nie tylko na torcie, ale będą również piękną ozdobą muffinek lub babeczek.

– Świeczki na tort Happy Birthday jest to zestaw bardzo efektownych świeczek występujących w różnych kolorach. Komplet składa się z literek, które tworzą jeden z najbardziej rozpoznawalnych napisów związanych z tematyką urodzin. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli solenizant kończy nieco więcej lat i raczej nie chciałby mówić o dokładnej liczbie. Jest to równie dobry pomysł, jeśli chcemy komuś zrobić prezent lub imprezę niespodziankę, a nie mamy 100% pewności, które to urodziny.

Jak udekorować ciasto na urodziny?

Użycie kolorowych dekoracji może zupełnie odmienić wygląd nudnego z pozoru tortu. Duża ilość ozdób sprawi, że nawet nie będzie widać, co jest pod nimi. Warto przy tym pamiętać, że liczy się jednak pierwsze wrażenie, to oznacza, że ciasto powinno się bardzo efektownie prezentować, a blask bijący z płomieni świeczek, pięknie go podkreśli. Jeszcze większy efekt będzie można uzyskać, gdy zamiast świeczek na tort, użyjemy zimnych ogni.

świeczki urodzinowe

https://pixabay.com/pl

Używając świeczki na torcie, zawsze warto pamiętać o przestrzeganiu wszystkich zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza w czasie urodzin dzieci. Jednak nie trzeba panikować, a jedynie zwracać uwagę, że jest to jednak ogień, dzięki temu impreza urodzinowa będzie przebiegała zgodnie z planem.

Świeczki urodzinowe są dla każdego i bez względu na wiek zawsze będą wzbudzały podziw!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here