krótka fryzura

Krótkie fryzury nadal nie wyjdą z mody w 2021 roku. Właściwe cięcie może sprawić, że nie tylko będziemy wyglądały na znacznie młodsze, niż wskazuje na to nasza data urodzenia, ale również dodadzą nam odrobinę charakteru, z pewnością pozwolą na wyróżnienie się z tłumu. Koniecznie postaw na krótkie, a jednocześnie bardzo charakterystyczne cięcie. Tego typu fryzura z pewnością pozwoli Ci wyróżnić się na tle osób, które posiadają półdługie włosy, które są jedną z najbardziej popularnych długości wśród polek. Ogromnym plusem takiej długości jest duża łatwość w ich stylizacji.

Krótkie fryzury damskie 2021

Czasy, w których krótkie fryzury były uważane za chłopięce, już dawno się skończyły. Aktualnie krótkie, a nawet bardzo krótkie cięcia postrzegane są jako bardzo urocze, czasami charakterne, a bywa również że utożsamiane są z silnymi osobowościami. Jedno jest pewne, krótkie cięcia są po prostu śliczne.

Krótkie fryzury damskie na 2021 rok

– Baby bang – to krótkie strzyżenie, którego charakterystycznym akcentem jest bardzo mocno wycieniowana grzywka. Wadą tego rodzaju cięć, jest fakt, że nie można zaczesywać na bok grzywki.

– Klasyczny bob – boby chyba nigdy nie przestaną być modne. Równe cięcie poprowadzone wzdłuż linii żuchwy, z pewnością pomoże wymodelować i podkreślić rysy twarzy.

– Krótkie kręcone włosy – wyraźne skręcone mocno loki, które będą w dodatku krótkie, mogą okazać się prawdziwym hitem 2021 roku.

– Lob – lub po prostu long bob, jest to dłuższa wersja boba. Fryzurę tego typu nosi m.in. piosenkarka Dua Lipa.

– Pixie cut – jest to krótkie cięcie, którego charakterystyczną cechą jest wyraźnie dłuższa grzywka

Krótkie fryzury 2020

krótkie fryzury

https://pixabay.com/pl

Każdy nowy dzień sprawia, że dostrzegasz coraz więcej Twoich koleżanek, gwiazd, aktorek, prezenterek telewizyjnych, czy po prostu zwykłych ludzi mijanych na ulicy, którzy stawiają na krótkie cięcia na włosach? Nic w tym dziwnego i nie powinno Cię już to dziwić. Krótkie fryzury z ogromnym hukiem wkraczają w 2021 rok. Taki trend pewnie przez jeszcze długi czas może okazać się bardzo ciężki do zatrzymania. Duża prostota i szybkość, z jaką pielęgnuje się taką długość włosów, robi swoje. Poniżej znajdziesz kilka bardziej szczegółowo opisanych typów krótkich fryzur, dzięki czemu bardzo szybko będziesz mogła podjąć decyzje, na jaką się zdecydować.

Modne krótkie fryzury

Jedne z najmodniejszych krótkich cięć włosów doskonale wkomponowują się w okres w naszym życiu, gdy nasze włosy potrzebują regeneracji. Dzięki temu możemy dać im szansę na nowy wygląd i lepszy wzrost niemal od zera. W momencie, gdy nasze pasma włosów są zmęczone i zniszczone od częstego farbowania i innych dość agresywnych zabiegów, jednym z najlepszych wyjść z takiej sytuacji może okazać się krótka fryzura.

Niestety wariant takiej fryzury, w której włosy są krótkie, a nawet bardzo krótkie, nie będzie pasował do każdego w takim samym stopniu. Znacznie większe przywileje w tej kwestii będą posiadały Panie, których budowa ciała jest drobniejsza, a ich twarz przypomina swoim kształtem owal lub trójkąt. Kobiety, które podejmują decyzję o ścięciu włosów na krótko, często postrzegane są, jako bardzo energiczne i nowocześniejsze od osób, które posiadają długie włosy.

Klasyczny damski bob

krótkie włosy

https://pixabay.com/pl

Stylem fryzur, który naprzemiennie powraca już od kilku pokoleń, jest układanie włosów na tzw. boba. Co prawda większość naszych mam nie decydowała się na aż tak mocne cięcia, jakie teraz widzi się na głowach wielu kobiet. Aktualnie krótka fryzura w postaci boba posiada bardzo charakterystyczne dla niej cięcie w postaci linii kończącej się na wysokości brody. Wiele z kobiet w celu podkreślenia jeszcze bardziej rysów fryzury decyduje się na wygolenie tyłu głowy, za pomocą maszynki do włosów. Włosy są krótsze, im dalej od czubka głowy się znajdują.

Asymetryczna krótka fryzura – bob

Niezwykle szeroki wybór wariantów fryzury w stylu boba, powoduje, że możemy mieć jeszcze większy dylemat przed ostatecznym wyborem fryzury. A więc na jaką fryzurę postawisz w tym roku?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo to jest internetowe radio?
Następny artykułPaleta cieni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here