tobi maxi cosi

Fotelik samochodowy, stosowany jest w celu ochrony dzieci w czasie podróży samochodem lub przenoszenia noworodków, nawet jeśli nasza podróż nie odbywa się za pomocą samochodu. Foteliki samochodowe dla dzieci występują z podziałem na kategorie wagowe, ale nie jest to jedyny czynnik wpływający na wybór odpowiedniego fotelika, liczy się również m.in. wzrost dziecka. Szczegółowo określa to również Europejska norma i-Size (R129).

Właściwe foteliki samochodowe można zakupić w wielu sklepach zarówno internetowych, jak i również stacjonarnych, zyskując tym samym wysoką jakość i korzystną cenę, a także kompleksową obsługę i pomoc w wyborze najlepszych ekspertów, którzy doskonale znają się na fotelikach samochodowych i bezpiecznym podróżowaniu z dziećmi. Ponadto doradcy bardzo często nie tylko pomagają w doborze odpowiedniego fotelika, ale i również wyjaśnią i wskazują, w jaki sposób właściwie zamontować fotelik w naszym samochodzie.

Jako rodzic pragniesz, aby Twoje dziecko było w jak największym stopniu zabezpieczone w każdej podróży, bez względu na jej długość.  Jeden z flagowych modeli o nazwie Tobi Maxi-Cosi, posiada unikalny system i napinacz pasów bezpieczeństwa, który zapewnia jeszcze bardziej bezpieczny montaż. Za pomocą regulacji uprzęży i zagłówka, fotelik może rosnąć razem z dzieckiem, zapewniając tym samym idealne dopasowanie.

Montaż fotelika dziecięcego – Maxi Cosi Tobi

fotelik samochodowy maxi cosi tobi

https://https://pixabay.com/pl

Jeżeli nie jesteś pewna, który fotelik dziecięcy będzie pasował do Twojego samochodu? Postaw na Maxi Cosi Tobi. Fotelik ten będzie pasował do niemal każdego samochodu, ponieważ można go zamontować, używając pasa bezpieczeństwa, który znajduje się w samochodzie. Montaż fotelika jest dokładnie opisany w instrukcji obsługi, która dołączona jest do fotelika samochodowego, dzięki niej krok po kroku, będziecie mogli przejść przez cały proces.

Wysokie bezpieczeństwo – Fotelik Maxi Cosi Tobi

W fotelikach Maxi-Cosi przewieziono ze szpitala do domu po urodzeniu kilkadziesiąt milionów dzieci na całym świecie. Jednym z najwyższych priorytetów, jakie stawia sobie za cel firma, to przede wszystkim duża wygoda podróżowania Waszego maleństwa. Innowacyjne foteliki samochodowe, nie tylko chronią Wasze dzieci, ale również umożliwiają ich rodzinne i bezpieczne podróżowanie, bez względu na porę dnia i nocy. Niemiecka organizacja ADAC, oraz niezależne centra, zajmujące się przeprowadzaniem testów zderzeniowych, regularnie przeprowadzają badania nad testowaniem fotelików samochodowych Maxi Cosi Tobi, w zakresie dynamicznego bezpieczeństwa i dużej łatwości użytkowania.

Maxi Cosi Tobi – opinie

Fotelik Maxi Cosi Tobi każdego dnia otrzymuje mnóstwo pozytywnych opinii, od swoich zachwyconych użytkowników, zarówno tych dużych, jak i również tych małych. Fotelik Maxi Tobi, wyposażony jest w specjalny system bocznej ochrony, który gwarantuje dodatkową ochronę w przypadku bocznego uderzenia w samochód, podczas wypadku. Ten system wpływa na zmniejszenie ryzyka urazów, pochłaniając tym samym siłę uderzenia.

maksi cosi tobi

https://https://pixabay.com/pl

Ten fotelik, który w szczególności przeznaczony jest dla maluchów, otrzymał także wysoką ocenę za łatwość użytkowania z uwagi na bardzo łatwy system montażu. Ponadto uprząż posiada kolorowe znaczniki, dzięki temu można każdorazowo zapewnić właściwy montaż fotelika w każdym samochodzie.

Jest to jeden z bardziej cenionych na rynku fotelików samochodowych dla maluchów, którego można zamontować za pomocą pasów bezpieczeństwa.

Fotelik Tobi Maxi Cosi jest to jeden z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych nie tylko dla malucha, który jest nie tylko łatwy w użyciu dla dziecka, ale również i dla rodzica. Unikalny system prowadzenia pasa pokazuje, jak w szczegółowy sposób zainstalować fotelik. Umieszczenie dodatkowego napinacza pasa bezpieczeństwa, umożliwia jeszcze skuteczniejsze dociągnięcia pasa, dzięki czemu zapięcie fotelika może być jeszcze bardziej dopasowane do wagi i wzrostu Twojego dziecka. Daje to gwarancję, że fotelik został prawidłowo zamontowany.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKolory – oczy
Następny artykułUkraina – flaga ukrainy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here