ekspres

Najlepsza kawa może powstać, jedynie dzięki właściwemu procesowi jej parzenia. Ekspresy ciśnieniowe należą do jednych z najbardziej klasycznych urządzeń służących do przyrządzania tego rodzaju napojów, gwarantując przy tym odpowiedni smak. Jeżeli chciałabyś serwować w domu włoskie espresso lub cieszyć się najlepszą kawą w mieście z własnego ekspresu, koniecznie sięgnij po wybrany model ekspresów ciśnieniowych.

Jaki ciśnieniowy ekspres do kawy wybrać?

Ekspresy do kawy, których działanie oparte jest na ciśnieniu, mogą znajdować się zarówno w grupie automatycznych, kolbowych, na kapsułki, do zabudowy, przelewowych, jak i również mogą występować w formie kawiarki. Decydując się na zakup takiego sprzętu AGD, koniecznie powinnaś poznać wszystkie typy i rodzaje, oraz sięgnąć dokładnie po ten model, który najlepiej jest dopasowany do Twoich potrzeb, planów i przede wszystkim budżetu. W sklepach ze sprzętem AGD do domu można znaleźć wiele nowoczesnych modeli, dzięki którym przyrządzenie pysznej czarnej kawy będzie nie tylko łatwe i szybie, ale również będzie możliwość podania jej ze spienionym i podgrzanym mlekiem.

Ekspresy ciśnieniowe, mogą występować w wersjach podstawowych, jak i również mogą być wyposażone w mnóstwo dodatkowych funkcji. W wielu sklepach stacjonarnych i internetowych można skorzystać z pomocy doświadczonej i wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która ułatwi nam wybór ekspresu idealnego dla nas i naszych oczekiwań.

Modele ekspresów do kawy

Philips 5000 LatteGo

https://pixabay.com/pl

Daj szansę nowym producentom, ale również zaufaj znanym i cenionym na rynku markom, wśród których znajdują się m.in.: Krups, Saeco, DeLonghi, Philips, czy Siemens. W sklepach dostępne są różne ciśnieniowe ekspresy do kawy, niezależnie od oczekiwań i budżetu, każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo rankingów i forów internetowych pozwoli na porównanie parametrów poszczególnych ekspresów, oraz poznanie opinii na temat codziennego użytkowania.

Philips 5000 LatteGo

Ekspres do kawy Philips 5000 LatteGo z pewnością wzbudzi zainteresowanie wszystkich miłośników kawy z mlekiem. Klasyczny system spieniania mleka, został w tym modelu zastąpiony przez innowacyjne rozwiązanie nazwane LatteGo. Składa się ono z dwóch części, a ponadto jest ono bardzo łatwe w czyszczeniu.

Wiele z nas wręcz uwielbia pić mleczne kawy z ekspresów, ale nikt nie przepada za ich czyszczeniem, a wiadomo czym może skończyć się pozostawione na dłuższy czas w temperaturze pokojowej mleko, a właściwie jego resztki. Czyszczenie ekspresów i ich spieniaczy może być bardzo uciążliwe i skomplikowane, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z modelami wyposażonymi w karafkę lub rurkę, które z jednej strony posiadają bardzo prostą konstrukcję, ale  z drugiej strony ich doczyszczenie wymaga bardzo dokładnego i uważnego mycia. Z tego względu wiele osób, zacięcie śledziło premierę ekspresu Philips 5000 LatteGo, którego jedną z kluczowych cech charakterystycznych, które pozwoliły mu na posiadanie przewagi nad innymi ekspresami na rynku – był innowacyjny system spieniania mleka, który nie dość, że okazał się bardzo skuteczny, to jeszcze dodatkowo niezwykle łatwy w czyszczeniu.

ekspres do kawy

https://pixabay.com/pl

Niektórzy od momentu zakupienia ekspresu Philips 5000 Latte Go, używają go niemal codziennie, co oznacza, że naprawdę przypadł im do gustu. Czy jest to na tyle dobry model, jak może nam obiecywać producent w reklamie? Czy zasługuje na pozycję pośród innych wysokiej klasy polecanych ekspresów do kawy? Każdy może ocenić sam, bo wiadomo, że nasze oczekiwania względem siebie się różnią, jednak jedno jest pewne, nie ma drugiego tak prostego w obsłudze i jednocześnie tak łatwego w czyszczeniu ekspresu na kawę z mlekiem.

Jeśli, ktoś zapyta się nas, czy polecamy ten ekspres, nasza odpowiedź będzie twierdząca, ponieważ jest to odpowiednia propozycja, za odpowiednią cenę. Dlatego już teraz możesz zerknąć na propozycję sklepów i znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Można zakupić go w standardowej cenie ok.2000 zł. Oczywiście często zdarzają się również promocje, gdzie możemy dorwać go w znacznie atrakcyjniejszej ofercie cenowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here