pomada wibo
https://www.pexels.com/pl

Już od wielu lat, przygotowując codzienny makijaż, nie skupiamy się tylko i wyłącznie na twarzy, oczach i ustach. Aktualnie niemal wszyscy wizażyści równie dużą uwagę przykładają do wystylizowania włosków, które układane są w bardziej lub mniej zaznaczony łuk. Czy pamiętacie te czasy, kiedy hitem były maksymalnie wyregulowane brwi? Stawały się wówczas niesamowicie cienkie. Niestety większość osób żałuje teraz dawniej podjętych decyzji, odnośnie tak drastycznego wyrywania włosków z łuku brwiowego.

Obecnie bardzo mocno rozpowszechniony jest trend, w którym liczą się gęste, podkreślone i przede wszystkim ładnie pomalowane brwi. Wręcz porównuje się je do ramy, która ma za zadanie niczym w obrazie wydobyć piękno i rysy naszej twarzy. Z pewnością wiele osób się z tym zgodzi, ponieważ idealnie wystylizowane brwi, dodadzą naszej buzi odpowiedniego kształtu i zaakcentują nasze spojrzenie.

Kosmetyki do malowania włosków – pomada do brwi Wibo

Na rynku dostępnych jest wiele marek, które w swojej ofercie posiadają również wysokiej jakości pomady do brwi. Część z nich można mieć tak naprawdę na wyciągnięcie ręki. Produkty sprzedawane są w większości sklepów internetowych i stacjonarnych, dzięki czemu każda z kobiet ma do nich idealny dostęp i z ich pomocą może z łatwością podkreślać swoje piękno, warto również wspomnieć, że nie musi się to wiązać z dużym nadszarpnięciem domowego budżetu, ponieważ ceny tych kosmetyków są stosunkowo niskie. Jednorazowy wydatek zazwyczaj oscyluje w kwocie ok.20-40 zł, warto przy tym wspomnieć, że ten rodzaj produktów charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i w związku z tym starcza na naprawdę długi okres użytkowania.

wibo pomada
https://pixabay.com/pl

Pomady do brwi należą do kosmetyków o stosunkowo tłustej formule. Charakteryzują się mocnym napigmentowaniem, dużo intensywniejszym, niż ma to miejsce w przypadku cieni. To, co jest wyróżniające dla nich, na tle innych kosmetyków, to fakt, że są bardzo trwałe. Jest to rodzaj produktów do malowania, które pozostają w nienaruszonym stanie na twarzy, nawet po bardzo intensywnym wysiłku, spowodowanym np. treningiem na siłowni. Najważniejsze to, aby znaleźć idealny do swoich wymagań i oczekiwań kosmetyk. Jego odcień powinien być maksymalnie zbliżony do koloru włosów i karnacji. Nie może być zbyt jasny i zbyt ciemny, ponieważ może to grozić efektem karykaturalnym na naszych twarzach, albo wyglądać zbyt mdło, robiąc wrażenie rozmydlonej twarzy. Na początek naszej przygody z malowaniem brwi, warto rozpocząć ją z nieco tańszym kosmetykiem, np. pomadą do brwi Wibo, a wraz ze zdobywanym doświadczeniem, zacząć inwestować w nieco droższe i bardziej profesjonalne kosmetyki.

Wibo pomada do brwi, jak jej używać?

Jest to kosmetyk, który zastyga dosyć szybko, przez co trzeba mieć dużą wprawę, aby poprawnie go zaaplikować. Nie ma w tym nic trudnego. Wystarczy jedynie trochę nauki i praktyki, które możemy zdobyć np. na szeroko dostępnych w internecie tutorialach.

Na początku należy zacząć od bardzo delikatnego wyregulowania naszych brwi, co najczęściej wiąże się z pozbyciem jedynie wolno wyrastających włosków. W kolejnym kroku warto lekko przypudrować brwi i następnie za pomocą szczoteczki wyszczekać nadmiar pudru, dzięki temu krokowi, będziemy mogli zwiększyć trwałość produktu. Z pomocą skośnego cienkiego pędzelka postarajmy się obrysować pomadą kontury naszych brwi, a następnie wypełnijmy tę przestrzeń pomadą, jednak zwróćmy uwagę na to, by w wewnętrznej części łuków brwiowych, odcień był nieco jaśniejszy. Ponownie powtarzamy krok z wyczesywaniem włosków. W zasadzie gotowe. W celu dodatkowego utrwalenia naszego makijażu możemy użyć żelu, a tuż pod linią łuku nałożyć korektor.

pomada do brwi wibo
https://pixabay.com/pl

Pomady do brwi są jednymi z najpopularniejszych produktów, przeznaczonych do makijażu brwi. W klasyfikacji wszystkich kosmetyków kolorowych występują zaraz po różach do policzków. Na tle innych produktów, wyróżnia je nieoczywista mokra konsystencja. Za ich pomocą można stworzyć zarówno delikatny, jak i również bardzo precyzyjny efekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here