Polecane modele rollerów do twarzy

Rollery to proste urządzenia, przeznaczone do codziennej higieny twarzy i szyi. Rollery pozwalają na osiągnięcie różnych atrakcyjnych rezultatów. Relaksują cerę, poprawiają mikrokrążenie, ułatwiają transport substancji odżywczych oraz ich wchłanianie. Ponadto, stymulują mięśnie twarzy oraz poprawiają jej kontur. Za pomocą rollerów możesz nie tylko ingerować w wygląd swojej twarzy, ale uwypuklać jej atuty i maskować niedoskonałości. Poniżej dokonujemy przeglądu najpopularniejszych model rollerów dedykowanych do masażu twarzy.

W poszukiwaniu rollera idealnego 

Choć rolery to stosunkowo niedużych rozmiarów urządzenia, potrafią zdziałać niemałe cuda. Do najchętniej wybieranych należą rollery wykonane z różnych minerałów i innych tworzyw. Wielu odbiorców sięga po rollery ametystowe, jadeitowe, kwarcowe lub wykonane z innych kamieni. Popularne są także rollery z tworzyw sztucznych, których wyjątkowy kształt i konstrukcja również sprzyja codziennej pielęgnacji. 

Rollery jadeitowe posiadają swoje ewidentne zalety. Kamień ten jest chłodny w dotyku, co pozwala na uzyskanie wysoce efektywnych rezultatów. Za pomocą rollera jadeitowego możesz zmniejszyć poranną opuchliznę twarzy, skorygować niedoskonałości cery oraz zmniejszyć wgłębienia zmarszczek mimicznych. Jadeit działa dobrze na skórę dookoła oczu, pomagając przywrócić jej właściwą sprężystość oraz koloryt.

Rollery kwarcowe i ametystowe mają stosunkowo podobne działanie. Dobrze sprawdzają się w przywracaniu skórze wigoru i blasku. Używając ich, pozbędziesz się symptomów stresu i odwodnienia, a skóra będzie wyglądać młodo i atrakcyjnie. Rollery ametystowe są szczególnie polecane w pielęgnacji cery mocno naczynkowej. Aby zwiększyć skuteczność działania rollerów, warto używać ich „na zimno”. Przed kontaktem z cerą możesz schłodzić roler w lodówce lub zanurzyć go w zimnej wodzie. 

Rollery mniej i bardziej nowoczesne 

Rollery 3D to urządzenia wykonane z tworzyw sztucznych, których wyjątkowość tkwi w sposobie konstrukcji. Wyposażone są w dwie osobne głowice, które mogą kręcić się wzdłuż własnej osi o 360 stopni. Dzięki temu rollery 3D idealnie sprawdzają się w masażu konturów twarzy – kości policzkowych, kości szczęki. Są także idealnym wyborem, jeśli zależy Ci na uwypukleniu lub poprawieniu kształtu twarzy. Nadają się do ingerowanie zarówno w twarz o kształcie owalnym, jak i kwadratowym lub odwróconego trójkąta. 

Rollery do mezoterapii to również wybór wielu kobiet (i mężczyzn!) w naszym kraju. Ich specyfika tkwi w zastosowaniu dużej ilości niewielkich igiełek, którymi pokryta jest część masująca. W trakcie masażu igiełki delikatnie nakłuwają Twoją skórę, co wywołuje rozmaite korzystne efekty. Przede wszystkim – poprawia koloryt i ukrwienie cery. Stymuluje tkanki do wymiany składników odżywczych oraz sprzyja wchłanianiu kosmetyków. 

Wielu odbiorców rollerów do mezoterapii wykorzystuje je także do nakładania kosmetyków na ciało. Regularnie stosowane, mogą pomóc Ci także w zamknięciu porów skórnych oraz redukcji przebarwień. Warto podkreślić, że rollery do mezoterapii są najczęściej wyposażone w 3 lub więcej wymiennych końcówek, różniących się kształtem oraz ilością/gęstością znajdujących się na niej igiełek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here