Wymarzone prezenty pod choinkę moich dzieci. Co w tym roku?

Jak wiemy wielkimi krokami zbliża się grudzień, a wraz z nim świąteczne przygotowania. Pierwszą rzeczą, o której myślę już w listopadzie to prezenty dla dzieciaków. Staram się to rozłożyć na dwa miesiące, co by z pustymi kieszeniami na święta nie zostać 🙂

W tym roku mój 8 latek jest zdecydowany.

Ma tylko jedną pozycję w liście do Świętego Mikołaja 🙂 (tak, syn dalej pisze listy, choć coraz mniej wierzy, jednak jakaś mała cząstka wiary w nim pozostała).  
Oczywiście nie może to być nic innego jak… Lego Technic. To jego pasja od 3 lat. Ma już całkiem sporą kolekcję i w każde święta, urodziny jest to samo. „Chcę Lego” 

„Święty Mikołaju, proszę Cię w tym roku o wózek widłowy Lego Technic, numer zestawu 42079” 

Myślę, że Mikołaj się nie pomyli 😉 

Marzenia 6 latka

Średniak stwierdził, że woli niespodziankę więc w liście nie sprecyzował dokładnie tak jak starszy brat. 

„Proszę o Lego Batman” 

Tak więc ostateczna decyzja należy do Świętego Mikołaja 😉 Pomoże nam w tym Allegro 🙂 

Najmłodszy w naszej rodzinie nie potrafi pisać listów, jednak mama chętnie zrobi to za niego.

Tutaj mam dylemat. Maks ma 19 miesięcy, jego ulubiona zabawa to… demolka i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Zabawki musza być bardzo solidne. Mam kilka rzeczy na oku. 

  1. Na pierwszym miejscu jest Jeździk B-TOYS. 

Można kupić go np. tutaj

2. Druga moja myśl to Stoliczek Dobrych Manier od Fisher Price.

Lubię zabawki FP. Moje dzieci uwielbiają się nimi bawić. Co najważniejsze są solidne. To ważne, kiedy półtoraroczne dziecko rzuca nimi z różnych wysokości. Do dzisiaj Maksymilian ma zabawki po braciach w stanie bardzo dobrym. W planach mamy jeszcze kupno umywalki dla malucha tej samej firmy 🙂

Najtaniej w Empiku 

3.  Klinika Weterynaryjna od B Toys.

Jest to co prawda dla ciut starszych dzieci, ale wiem, że te jego małe rączki świetnie poradziłyby sobie z otwieraniem i zamykaniem drzwiczek oraz wkładaniem do domków zwierzątek. Ta zabawka to nasz must have. Ja po obejrzeniu filmiku jestem nią zachwycona. Jeśli nie na te święta to następne już na pewno! Do kupienia m.in w Mamissima.

4. Skoczek B Toys.

Waham się pomiędzy jeździkiem, a skoczkiem. Jedno i drugie daje frajdę maluchowi. Do kupienia w 4KidsPoint

To by było na tyle 🙂 Ciekawa jestem jakie prezenty znalazły się w listach Waszych dzieci oraz opinii o zabawkach z naszej listy. Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzu. 

5 Comments on “Wymarzone prezenty pod choinkę moich dzieci. Co w tym roku?”

  1. Moja roczna córka najbardziej lubi… Książeczki. Nie spodziewałam się, że tak małe dziecko może z takim zaangażowaniem przewracać po raz setny strony i co rusz wskazywać na jakieś obrazki. Więc już teraz zamówiłam kilka nowych „pozycji” (bo ile razy matka może powtarzać „to jest piesek…tak, piesek…robi ‚hał hał’…piesek…no piesek…tu ma ogonek, a tu łapki…tak, piesek” :D). Nie wiem czy oprócz tego będę jeszcze coś kupować, bo mała jest jedyną wnuczką zarówno moich rodziców jak i teściów, więc dziadki najchętniej by ją zasypali prezentami (co wbrew pozorom bywa męczące). Ale nie mogę się już doczekać tego momentu kiedy dziecko świadomie będzie komunikować co się podoba i co chce.

    Jeśli chodzi o Twoją listę, to podoba mi się to ze nie są to zabawki, które mają na celu „odciążyć rodzica” bądź „ogłupić dziecko”, ale które rozwijają wyobraźnię lub dobre nawyki (jak chociażby stoliczek czy klinika). Tym bardziej super, że Lego (które świetnie rozwijają wyobraźnię) Twoi synowie sami sobie wybrali, więc masz pewność, że będą szczęśliwi. A to najważniejsze. Zobaczyć ten uśmiech i radość w oczach 😀

    1. Chłopaki uwielbiają LEGO. W sumie ich pokój to już muzeum 😅 Maks też lubi książeczki, ale z racji że je bardzo niszczy i gryzie na razie odlożylam kupno nowych, aż wyjdą te nieszczęsne trójki 😥

Jeśli podobał ci się wpis będzie mi bardzo miło, jak podzielisz się swoją opinią.